niedziela, 28 lutego 2016
FISHER PH-S 250FO
"Vintage" to dobra nazwa dla tego sprzętu :) Wyjść z tym na ulicę w tych latach - bezcenne :)
Dobrze że nie znalazł się w kiblu rzeczy zapomnianych..
Unitra Kajtek PS101
Trochę historii...Jeśli wiecie kiedy był "Upadek muru berlińskiego" to także wtedy można było zobaczyć Kajtka w Polsce :) Pożerał baterie bardzo szybko i w porównaniu do jakiegoś walkmana Sony.....właściwie nie ma co porównywać :) był też taki piesek Kajtek, zawsze darł swojego pyszczka gdy człowiek spokojnie przechodził obok furtki...zawsze wyskakiwał i straszył ..słychać było czasem: "Kajtek cicho", gdy był czasem za furtką posesji to naprawdę był cicho i szybko starał się wrócić do domu..znaleźć znów bezpiecznie w ogródku, aby ponownie dać o sobie znać :) Kajtek to genialna nazwa dla odtwarzacza kasetowego...
Fajnie że ten czerwony Kajtek zachował się w takim dobrym stanie :)
SHARP JC-105 (BK)
Model stary bo chyba z roku 1983..dobrze się zachował mimo tylu lat.Bardzo "vintage" :)
Cieszę się że nie wylądował w kiblu :D
Sony M-12 Microcassette-corder
Sony M-12 to bardzo ciekawie zaprojektowany dyktafon na micro kasetki stosowane także w telefonach stacjonarnych.
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)
Sony Walkman WM-DD
Ten wspaniały model jest z roku 1982. och jaki ja jestem stary..... ;)
Jeden z najlepiej brzmiących walkmanów na świecie, bardzo rzadko spotykany w dzisiejszych czasach..
Wszystko działa ale jak widzicie zgubił klapkę:/ poprzedni właściciel ma ją poszukać.Gdy będę ją miał to naprawię i zaprezentuję nowe zdjęcia tego cudeńka :)
Sony WM-FX193
Skromna kolekcja "Soniaczów" powoli się powiększa :) wymagał naprawy w slocie na baterie..ale już jest wszystko dobrze i przywrócony do życia odpala nawet reklamy w Radiu ;)
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)
Sony WM-EX190
Ten wspaniały walkman jest kolejnym z mojej kolekcji.Wymagał małej naprawy..Przywróciłem go do życia i teraz działa idealnie :)
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)
Sony walkman WM-FX 493
Jest to jeden z moich pierwszych walkmanów Sony.
Kupiłem go za około18zł kilka lat temu :) tak..była to okazja nie do odpuszczenia.
Wszystko działa, tylko brak oryginalnych słuchawek.Miło na nim posłuchać muzykę z kasety :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)