niedziela, 28 lutego 2016

FISHER PH-S 250FO





"Vintage" to dobra nazwa dla tego sprzętu :) Wyjść z tym na ulicę w tych latach - bezcenne :)
Dobrze że nie znalazł się w kiblu rzeczy zapomnianych..

Unitra Kajtek PS101






Trochę historii...Jeśli wiecie kiedy był "Upadek muru berlińskiego" to także wtedy można było zobaczyć Kajtka w Polsce :) Pożerał baterie bardzo szybko i w porównaniu do jakiegoś walkmana Sony.....właściwie nie ma co porównywać :) był też taki piesek Kajtek, zawsze darł swojego pyszczka gdy człowiek spokojnie przechodził obok furtki...zawsze wyskakiwał i straszył ..słychać było czasem: "Kajtek cicho", gdy był czasem za furtką posesji to naprawdę był cicho i szybko starał się wrócić do domu..znaleźć znów bezpiecznie w ogródku, aby ponownie dać o sobie znać :) Kajtek to genialna nazwa dla odtwarzacza kasetowego...
Fajnie że ten czerwony Kajtek zachował się w takim dobrym stanie :)

SHARP JC-105 (BK)




Model stary bo chyba z roku 1983..dobrze się zachował mimo tylu lat.Bardzo "vintage" :)
Cieszę się że nie wylądował w kiblu :D

Aiwa TA183




Działa bo mu pomogłem :)

Aiwa SA30





Pokrętło "M S P" mogło być lepsze ale ważne że jeszcze działa :)

Aiwa TX476





 Już działa i działać chce dalej :)
Dziękuję osobie która mi go podarowała :)


Sony M-12 Microcassette-corder





Sony M-12 to bardzo ciekawie zaprojektowany dyktafon na micro kasetki stosowane także w telefonach stacjonarnych.
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)

Sony Walkman WM-DD






Ten wspaniały model jest z roku 1982. och jaki ja jestem stary..... ;)
Jeden z najlepiej brzmiących walkmanów na świecie, bardzo rzadko spotykany w dzisiejszych czasach..
Wszystko działa ale jak widzicie zgubił klapkę:/ poprzedni właściciel ma ją poszukać.Gdy będę ją miał to naprawię i zaprezentuję nowe zdjęcia tego cudeńka :)

Sony WM-FX193




Skromna kolekcja "Soniaczów" powoli się powiększa :) wymagał naprawy w slocie na baterie..ale już jest wszystko dobrze i przywrócony do życia odpala nawet reklamy w Radiu ;)
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)

Sony WM-EX190




Ten wspaniały walkman jest kolejnym z mojej kolekcji.Wymagał małej naprawy..Przywróciłem go do życia i teraz działa idealnie :)
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)

Sony walkman WM-FX 493




Jest to jeden z moich pierwszych walkmanów Sony.
Kupiłem go za około18zł kilka lat temu :) tak..była to okazja nie do odpuszczenia.
Wszystko działa, tylko brak oryginalnych słuchawek.Miło na nim posłuchać muzykę z kasety :)