Miałem tego walkmana, ale dostałem go nowego w latach 90tych. Z pewnością nie był to rok 1983 ani 1985. Przypuszczalnie był to rok 1993. Służył mi dobrych parę lat.
Też miałem ten samo model. Jakieś lata 92-93 miałem
Miałem tego walkmana, ale dostałem go nowego w latach 90tych. Z pewnością nie był to rok 1983 ani 1985. Przypuszczalnie był to rok 1993. Służył mi dobrych parę lat.
OdpowiedzUsuńTeż miałem ten samo model. Jakieś lata 92-93 miałem
OdpowiedzUsuń