niedziela, 28 lutego 2016

Unitra Kajtek PS101






Trochę historii...Jeśli wiecie kiedy był "Upadek muru berlińskiego" to także wtedy można było zobaczyć Kajtka w Polsce :) Pożerał baterie bardzo szybko i w porównaniu do jakiegoś walkmana Sony.....właściwie nie ma co porównywać :) był też taki piesek Kajtek, zawsze darł swojego pyszczka gdy człowiek spokojnie przechodził obok furtki...zawsze wyskakiwał i straszył ..słychać było czasem: "Kajtek cicho", gdy był czasem za furtką posesji to naprawdę był cicho i szybko starał się wrócić do domu..znaleźć znów bezpiecznie w ogródku, aby ponownie dać o sobie znać :) Kajtek to genialna nazwa dla odtwarzacza kasetowego...
Fajnie że ten czerwony Kajtek zachował się w takim dobrym stanie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz