niedziela, 28 lutego 2016

Sony WM-EX190




Ten wspaniały walkman jest kolejnym z mojej kolekcji.Wymagał małej naprawy..Przywróciłem go do życia i teraz działa idealnie :)
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz