Walkman - przenośne odtwarzacze
niedziela, 28 lutego 2016
Sony WM-EX190
Ten wspaniały walkman jest kolejnym z mojej kolekcji.Wymagał małej naprawy..Przywróciłem go do życia i teraz działa idealnie :)
Specjalnie podziękowania dla pewnej pani o dobrym sercu :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz