niedziela, 28 lutego 2016

Sony Walkman WM-DD






Ten wspaniały model jest z roku 1982. och jaki ja jestem stary..... ;)
Jeden z najlepiej brzmiących walkmanów na świecie, bardzo rzadko spotykany w dzisiejszych czasach..
Wszystko działa ale jak widzicie zgubił klapkę:/ poprzedni właściciel ma ją poszukać.Gdy będę ją miał to naprawię i zaprezentuję nowe zdjęcia tego cudeńka :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz